• تغــیــــر زبـــــان
  • en
  • fa
  • ar

لجور امروزگروه صنعتی لجوردر حال حاضر با سه شرکت زیر گروه خود به نام های لجور، لجورهیدرولیک و توسن سازان اراک در عرصه صنعتی این مرز و بوم حضور چشمگیر دارد. لجور به عنوان بخشی از گروه صنعتی لجور هم اکنون تنها دارنده گواهي نامه بين المللي ISO9001:2008 و تنها دارنده پلاك گواهي بازرسي كيفيت و استاندارد ايران و داراي مجوز شماره گذاري خودرو از سوي معاونت راهنمايي و رانندگي كل كشور در زمينه طراحي، ساخت و توليد بالابرهاي هيدروليكي و جرثقيل هاي پشت كاميوني در داخل كشور به شمار می رود.توجه به سفارش مشتریان گرامی ، کنترل همه جانبه کیفیت محصولات ، بهره گیری از پیشرفته ترین ابزارهای مهندسی در طراحی و ساخت ، استفاده از بهترین و مرغوبترین مواد و لوازم در تولیدات ، رعایت کامل استانداردها و نکات ایمنی ، آموزش کاربران دستگاه ها، ارائه خدمات سریع و به موقع به مشتریان ارجمند از طرف نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش شرکت در نقاط مختلف کشور، همه و همه زمینه حضور گسترده محصولات لجور را در پروژه های نفتی، ساختمانی ، تاسیساتی ، کشاورزی ، امداد رسانی و ... فراهم نموده است.


Lajvar HistoryLajvar History

در ادامه یادآور می شود که مسئولیت طراحی،مشاوره و نظارت بر ساخت دستگاه های سفارشی تماماً به عهده واحد طراحی ومهندسی شرکت لجوراست .این واحد تمامی مراحل طراحی دستگاه های بالابر و جرثقیل را مطابق با آخرین موازین استانداردهای بین المللی ، اروپایی و امریکایی از قبیل ISO، DIN، BS و ANSI به انجام می رساند در این راستا از روش های علمی پذیرفته شده در علوم طراحی نظیر روش اجرای محدود (Finite Element) استفاده می گردد و درکلیه مراحل طراحی از نرم افزارهای مختلفی از قبیل Ansys جهت آنالیز و محاسبه استحکام قطعات دستگاه ها و Auto Cad & Mecanical desktop برای ترسیم نقشه ها و طراحی اجزا و Workingmodel جهت شبیه سازی دینامیکی مکانیزم ها استفاده می شود. همه محصولات این شرکت بر اساس استاندارد کارخانه ای تدوین شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تحت پوشش وزارت صنایع و معادن و در حضور بازرسان آن شرکت که از مرکز به کارخانه می آیند تست شده و در نهایت در صورت احراز شرایط مطلوب به کسب گواهی کیفیت و پلاک استاندارد ایران نائل می گردد. شایان ذکر است که لجور در طراحی و ساخت بالابرهای خود از تمامی استانداردهای جهانی پیروی می کند.


در پی خاطر نشان می سازد که سیستم کنترل کیفیت شرکت در تمامی مراحل از رسیدن مواد اولیه و قطعات وادوات هیدرولیکی و الکتریکی به انبار تا قطعه سازی ، مجموعه سازی ، نصب و مونتاژ و آزمایش ، دستگاه را کنترل می کند و در پایان، هر دستگاه باضریب 25/1 ظرفیت اسمی دستگاه در زمینی با شیب 5 درجه در بدترین شرایط واژگونی قرار گرفته و تست می گردد.شرکت لجور درحال حاضر برای آزمایش کالیبراسیون با شرکت های متعددی طرف قرارداد می باشد و از امکانات آزمایشگاهی آن شرکت ها بهره می گیرد و برای سنجش مواد اولیه با شرکت های مرتبط طرف قرارداد است . شرکت لجور دارای یک بخش مستقل به نام واحد R&D است و مسئولیت اجرای پروژه های تحقیقاتی شرکت در این واحد صورت می پذیرد.


Lajvar HistoryLajvar History

در ادامه مطالب پیش گفته یادآور می شود که تمامی دستگاه های تولیدی لجور پس از تحویل به خریداران گرامی از یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش و تأمین قطعات یدکی بهره مند می گردند. به هنگام تحويل دستگاه به مشتري يك جلد دفترچه راهنماي فني دستگاه به كاربران تقديم مي شود وتمامي دستگاه هاي فروخته شده داراي شناسنامه كارخانه اي مي باشد.واحد خدمات پس ازفروش شركت داراي 14 نمايندگي مجازدرسراسركشوراست كه نمايندگي ها موظف هستند تمامي تعميرات وتامين قطعات را به خريداران محصولات لجوربه نحو احسن انجام دهند.خدمات پس ازفروش شركت وظيفه خود مي داند كه پس از دريافت در خواست تعميرات يا قطعات از طرف خريداران،حداقل 24ساعت تا حداكثر 48ساعت پس از دريافت درخواست سرويس لازم را درتمامي نقاط كشور ارائه نمايد.تعمير گاه مركزي خدمات پس از فروش شركت لجور آمادگي دارد كه در صورت عدم همكاري هر يك از نمايندگي ها سرويس لازم را چه در شركت وچه درمحل بهره برداري دستگاه به مشتري ارائه نمايد .تمامي قطعات تعويضي از طرف نمايندگي ها به قيمت فروش در كارخانه به خريداران گرامي عرضه مي شود. كاركنان خدمات پس از فروش شركت لجورآمادگي دارند تا به پرسش هاي فني و ايمني مشتريان گرامي تلفني يا كتبي پاسخ درخور دهند. خدمات پس از فروش شركت لجور وظيفه خود مي داند كه در پايان 10 سال كاربري دستگاه، پايان عمر مفيد آن را به مشتري اعلام نمايد. شايان ذكر است كه پس از پايان اين مدت مشتري مي تواند با تعميرات اورهال سه سال به عمر دستگاه اضافه نمايد واز سه ماه گارانتي اورهال برخوردار شود.

شرکت لجور در سال 87 و در گامی دیگر با امید به لطف پروردگار پس از 4 سال کار مطالعاتی – تحقیقاتی سنگین موفق به ساخت نخستین بالابر عایق ویژه خط گرم گردید و کشور را از واردات این نمونه از بالابرها بی نیاز نمود.در حال حاضر نیز تنها تولید کننده بالابر خط گرم تا میزان عایقی 46 کیلوولت در منطقه خاور میانه به شمار می رود و این مهم افتخاری دیگر برای صنعتگر ایرانی محسوب می شود.


در پایان متذکر می شود که اهميت شايان به سفارش مشتريان گرامي و برآورده كردن هر چند ناچيز خواسته هاي به حق شان ما را بر آن داشت که برای تامين خواسته هاي آن دسته از مشترياني كه دستگاه هاي مطلوب شان در داخل كشور توليد نمي شود نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش معروف ترین شرکت های تولیدی جهان را اخذ نماییم که از آن جمله است:مجموعه کارگوتک (Cargotec)هیاب (HIAB)گروه سی تی ای (CTE)


روتمن (Ruthmann)